Serdecznie zapraszamy na "Dni otwarte" w Jedynce! Piątek 12 kwietnia o godz. 18.00! W programie: przedstawienie wizji i kierunku rozwoju szkoły, prezentacja szkoły LO nr I, spotkanie z wychowawcami przyszłorocznych klas pierwszych, omówienie zasad rekrutacji.

Akademia Osobistego Potencjału

Miło nam poinformować o starcie kolejnego projektu edukacyjnego: Akademia Osobistego Potencjału. Jest to programu rozwoju osobistego zaprojektowany i przeznaczony dla uczniów szkół średnich realizowany przez  Wyższą Szkołę Bankową we Wrocławiu we współpracy z firmą Tropiciele Talentów.

Akademia Osobistego Potencjału jest przedsięwzięciem unikalnym w skali całego Dolnego Śląska – udział w programie weźmie jedynie 120 osób.

Program będzie trwał od kwietnia do października br. , a w jego trakcie uczniowie będą mieli okazję wziąć udział w czterech warsztatach związanych z projektowaniem swojej ścieżki edukacyjnej i zawodowej oraz skorzystać z indywidualnego wsparcia w trakcie dedykowanych konsultacji.

Szczegółowe informacje dotyczące realizacji poszczególnych elementów Programu Akademii znajdują się TUTAJ.

Każdy uczestnik weźmie udział w badaniu talentów, opracowanym przez Instytut Gallupa - CliftonStrenghts TOP 5, a także w indywidualnej sesji z Certyfikowanym Coachem Talentów Gallupa, podczas której zostaną omówione wyniki badania. Uczestnictwo w warsztatach pomoże zaś korzystać ze swoich naturalnych zdolności a także bardziej świadomie planować dalszą ścieżkę edukacyjną i zawodową.

Akademia Osobistego Potencjału jest częścią projektu „Społeczne i technologiczne kompetencje ucznia, POWR.03.01.00-00-TO99/18”, współfinansowanego ze środków UE.

Data dodania: 2023-04-04 09:29:10
Data edycji: 2023-04-04 09:32:35