Wielki Test Edukacyjny

Zapraszamy do wzięcia udziału w Wielkim Tescie Edukacyjnym ODKRYCIA I REAKCJE !!!

1. W Wielkim Teście Edukacyjnym uczeń może wziąć udział w teście konkursowym z chemii (zakres zgodny z programem nauczania dla danej kategorii). Test przeprowadzony będzie online na platformie testowej. Test będzie trwał 45 minut i składał się będzie z 25 pytań (24 pytań zamkniętych jednokrotnego i wielokrotnego wyboru, otwartych oraz jednego pytania opisowego) na temat:
- budowa materii i związki chemiczne (chemia kwantowa, elektrochemia, reakcje)

2. Uczestnik będzie mógł uzyskać w teście maksymalnie 30 punktów: po jednym punkcie za pytania zamknięte i otwarte oraz maksymalnie 6 punktów za pytanie opisowe.

3. Prawo uczestnictwa mają uczniowie, za których dokonana zostanie opłata w wysokości 10,00 zł. od osoby.

4. Zgłaszacie się przez librusa odpisując na moją wiadomość do 19 lutego

5. Test konkursowy odbędzie się 25 marca 2021 r. w godzinach popołudniowych. Godzina konkursu będzie inna dla każdej z kategorii konkursowych.

6. Wyniki zostaną ogłoszone do 31 maja 2021 r. i przesłane wraz z nagrodami listownie na adres szkoły.

7. Na laureatów I miejsca w kraju czekają dyplomy laureata oraz nagrody w postaci sprzętu elektronicznego. Na laureatów II i III miejsca w kraju czekają dyplomy laureata oraz nagrody książkowe. Wszyscy uczniowie w szkole otrzymają dyplomy. Organizator zastrzega sobie możliwość przyznania dodatkowych wyróżnień krajowych oraz nagród rzeczowych..

Zapraszam,
Agata Kaczmarek
(koordynator konkursu w Jedynce)