Serdecznie zapraszamy na "Dni otwarte" w Jedynce! Piątek 12 kwietnia o godz. 18.00! W programie: przedstawienie wizji i kierunku rozwoju szkoły, prezentacja szkoły LO nr I, spotkanie z wychowawcami przyszłorocznych klas pierwszych, omówienie zasad rekrutacji.

Szczepienia pod patronatem Prezydenta Wrocławia !!!

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że w pierwszym dniu wakacji na Stadionie Wrocław zostanie uruchomiony specjalny punkt szczepień tylko dla nastoletnich pacjentów, akcja szczepień młodzieży będzie się odbywać pod patronatem Prezydenta Wrocławia Jacka Sutryka.

Od dnia 26 czerwca bez wcześniejszej rejestracji, młodzież w wieku 12-17 lat  w godzinach 10.00-17.00 będzie mogła się zaszczepić preparatem firmy Pfeizer - jedyną dotychczas dopuszczoną szczepionką na terenie UE dla młodzieży poniżej 18 r.ż. Jedynym kryterium przystąpienia do szczepienia jest posiadanie pisemnej zgody rodziców a w przypadku uczniów w wieku 12-15 lat także obecności rodziców podczas szczepienia.

W tym dniu zapraszamy na Stadion Wrocław nastolatków i ich rodziców. Powstanie tam strefa chillout, połączona z punktami informacyjnymi, ze szczególnym uwzględnieniem zagadnień związanych z tematem szczepień dodatkowo do dyspozycji młodzieży i ich rodziców będą lekarze różnych specjalności - psycholog, dietetyk oraz fizjoterapeuta. Po szczepieniu będzie można obejrzeć warsztaty Centrum Edukacji Ekologicznej HYDRPOLIS i zdobyć bezpłatne wejściówki do miejskich instytucji sportu i kultury - Aquaparku, Muzeum Miejskiego czy Centrum Historii Zajezdnia.

Ponad to pierwsze 30 osób, które zaczepi się 26 czerwca na Stadionie Wrocław otrzyma również pakiety promocyjne Wrocławia a w ostatnim tygodniu wakacji zaszczepionych nastolatków zapraszamy na wspólny spacer po Rynku i okolicach pt. "Strachy i inne mroczne historie wrocławskiego rynku".

Data dodania: 2021-06-18 08:45:30
Data edycji: 2021-06-22 08:46:57