Szczepienia młodzieży !!!

Szanowni Państwo,

Zgodnie z rekomendacją MEN szczepienia będą organizowane przez placówki oświatowe od miesiąca września według harmonogramów.
W naszej szkole, w oparciu o wytyczne MEN, opracowaliśmy następujący harmonogram szczepień:

I tydzień września (1.09-3.09) – tydzień informacyjny – lekcje wychowawcze,pogadanki o charakterze informacyjno-edukacyjnym,
    II tydzień września (6.09-09.09 – tydzień przygotowania do szczepienia – zbieranie zgód od rodziców i opiekunów prawnych na szczepienie dzieci,
    III tydzień września (13.09-17.09) – tydzień szczepień.
Szczepienia zorganizujemy w najbliższym punkcie szczepień, gdzie dzieci dotrą na miejsce, pod opieką nauczycieli lub zorganizujemy dla szkoły szczepionkowy autobus.O miejscu i terminie szczepień poinformujemy Państwa osobnym mailem.

Dokumenty potwierdzające wolę przystąpienia do szczepień dostępne są do pobrania poniżej. Zainteresowane osoby bardzo proszę o wypełnienie ich i dostarczenie, w nieprzekraczalnym terminie do 09 września do sekretariatu szkoły (I piętro, pok.14)

Data dodania: 2021-09-02 13:27:44
Data edycji: 2021-09-03 10:28:51