Serdecznie zapraszamy na "Dni otwarte" w Jedynce! Piątek 12 kwietnia o godz. 18.00! W programie: przedstawienie wizji i kierunku rozwoju szkoły, prezentacja szkoły LO nr I, spotkanie z wychowawcami przyszłorocznych klas pierwszych, omówienie zasad rekrutacji.

Przekaż 1,5% podatku na działalność swojej szkoły

Apel do środowiska szkolnego w sprawie włączenia się w realizację programu: Przekaż 1,5% podatku na działalność swojej szkoły

Rodzice, Nauczyciele, Przyjaciele Liceum Ogólnokształcącego nr 1 im. Danuty Siedzikówny INKI we Wrocławiu,

Szanowni Państwo,

dążąc do pozyskania dodatkowych funduszy na działalność statutową szkoły, Rada Rodziców przystąpiła do programu: Przekaż 1,5% podatku na działalność swojej szkoły. Program umożliwia gromadzenie przez radę rodziców - za pośrednictwem Fundacji „Rodzice Szkole”, organizacji pożytku publicznego nr KRS: 0000268115 – środków pochodzących z 1,5 % Państwa podatku dochodowego. Polecając tę formę poprawy warunków nauczania naszych dzieci, prosimy o zainteresowanie nią swoich przyjaciół i znajomych wskazując, że tą drogą mogą włączyć się w budowanie oświaty na miarę swoich oczekiwań i wyzwań XXI wieku.

Celem uczestniczenia w wymienionym programie każdy z darczyńców powinien wpisać w odpowiedniej rubryce zeznania podatkowego za rok 2022 (PIT 28 poz. 253, PIT 36 poz. 522, PIT 36L poz. 174, PIT 37 poz. 149, PIT 38 poz. 66, PIT 39 poz. 50) – „RR LO nr 1 we Wrocławiu”

W imieniu rady rodziców Liceum Ogólnokształcącego nr 1 we Wrocławiu,

Przewodniczący Rady Rodziców – Robert Jackowiak

Szczegółowe informacje o działalności Fundacji Rodzice Szkole” znajdują się na stronie internetowej: www.rodziceszkole.edu.pl