Kolejne spotkanie w ramach przygotowania do projektu przyjęcia wolontariuszy z EKS w naszej szkole

We wtorek, 6 czerwca uczennice z naszej szkoły (Alicja, Dominika, Emilka, Gabrysia i Ola) uczestniczyły w spotkaniu z młodzieżą z Charlotte (USA, Północna Karolina) miasta partnerskiego Wrocławia oraz wolontariuszami projektu EKS z Francji, Gruzji, Hiszpanii, Niemiec, Turcji, Ukrainy i Włoch. Organizatorem eventu była koordynator projektu EKS we Wrocławiu z parafii Ewangelicko - Augsburgskiej. Podczas spotkania młodzież brała udział w zabawach, grach, dyskusji, indywidualnych konwersacjach oraz wspólnym przygotowaniu kanapek i innych pyszności do "Lodówki Społecznej" (Foodsharing Wrocław) przy ul. Kazimierza Wielkiego 31. Opiekunem projektu EKS w naszej szkole jest p. Małgorzata Nowińska.
Data dodania: 2023-06-15 08:09:29
Data edycji: 2023-06-15 08:10:32