„Bieg Tropem Wilczym”

„Bieg Tropem Wilczym” na dystansie 1963 m. to symboliczny dystans, oznaczający rok śmierci ostatniego Żołnierza Niezłomnego, który poległ w walce czynnej – Józefa Franczaka pseud. Lalek.

Tegoroczny Bieg z powodu pandemii Covid -19 zmienił swoją formułę. Przez najbliższy tydzień „biegniemy” do Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa przy ul. Czerwonego Krzyża 5/9 we Wrocławiu. Pracownicy oczekują na Honorowych Dawców - można oddać krew na hasło Tropem Wilczym.

Jeśli, z różnych powodów, nie będziecie mogli w tym terminie zgłosić się do RCKiK, można to zrobić w późniejszym, dogodnym dla krwiodawcy terminie. Przy rejestracji prosimy o wzmiankę, że oddajecie krew jako przyjaciele „Jedynki”, czyli naszego liceum.

Jeśli nigdy nie oddawaliście krwi, przypomnę, że pobieranie krwi odbywa się w pełnym reżimie sanitarnym. Można też zarejestrować się na konkretną godzinę, aby nie czekać w kolejce.

Proszę zapoznać się z informacjami dotyczącymi przygotowania się do donacji krwi na stronie RCKIK:
RCKiK A
RCKiK B
RCKiK C

Więcej informacji znajdziecie państwo także na stronach:
RCKiK 1
RCKiK 2
RCKiK 3

Dziękujemy za każda kroplę życiodajnego daru !

Data dodania: 2021-02-24 19:37:21
Data edycji: 2021-02-26 19:41:33